Strona główna
 

startAktualnościO przedszkoluProgramZajęcia dodatkowePlan dniaKim jeste�my?PytaniaGaleriaKarta zgłoszeniowaKontakt

 

Agatowa

 

mgr Anna Wójcik Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
06.07.2009.
ania_b.jpg

mgr Anna Wójcik

logopeda, psycholog 

 

Pani  Anna od września 2009 roku sprawowuje opiękę logopedyczną i psychologiczną nad naszymi Przedszkolakami.

Pani Ania w 2008 roku ukończyła pięcioletnie studia magisterskie na kierunku psychologia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie. Obecnie jest studentką ostatniego roku logopedii na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie oraz studentką V roku na kierunku Nauki o Rodzinie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie.
Posiada m.in. ukończony kurs z zakresu stosowania Metody Ruchu Rozwijającego, bazującego na pracy Weroniki Sherborne, ukończone szkolenie z zakresu pracy z dziećmi nadpobudliwymi psychoruchowo, a także szkolenie ze znajomości teoretycznych podstaw metod projekcyjnych.
Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. W trakcie studiów odbywała praktyki m.in. w szkołach podstawowych (m.in. w klasie integracyjnej, nauczanie początkowe), w świetlicy socjoterapeutycznej, w szkole specjalnej, w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Stalowej Woli oraz w Rodzinnym Ośrodku Diagnostyczno – Konsultacyjnym w Stalowej Woli. Od 2000 roku działa w ZHP, gdzie od 2004 roku jest instruktorką – wychowawcą. W ramach pracy wychowawczej w ZHP stworzyła i prowadziła m.in. gromadę zuchową (jednostkę, w której działają dzieci z najmłodszej grupy metodycznej). W trakcie wakacji wielokrotnie pełniła funkcję wychowawcy i opiekuna podczas wypoczynku dzieci i młodzieży posiadając uprawnienia wychowawcy kolonijnego.
Prywatnie pani Ania lubi podróże i turystykę górską. Najchętniej wypoczywa w Bieszczadach. Jej pasją jest praca z ludźmi, zwłaszcza z dziećmi. Lubi słuchać poezję śpiewaną i „piosenkę turystyczną”.

 
« poprzedni artykuł