Strona główna
 

startAktualnościO przedszkoluProgramZajęcia dodatkowePlan dniaKim jeste�my?PytaniaGaleriaKarta zgłoszeniowaKontakt

 

Dożynkowa

 ban_ada1.gif

 

mgr Karolina Stawska
kadra

mgr Karolina Stawska
nauczyciel

Pani Karolina od września 2007 roku prowadzi grupę dzieci pięcioletnie o nazwie Kangurki.

W roku 2006 ukończyła studia pedagogiczne na kierunku Pedagogika Przedszkolna na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. 

W trakcie studiów pani Karolina wielokrotnie odbywała praktyki w lubelskich przedszkolach zapoznając się ze specyfiką pracy w różnych grupach wiekowych. W trakcie studiów odbyła również Kurs Wychowawcy Kolonijnego.

W swojej pracy zawodowej pani Karolina kieruje się zasadą indywidualnego podejścia do dziecka, wspierając jego rozwój intelektualny i fizyczny. Dobiera zabawy i środki dydaktyczne na miarę jego potrzeb i możliwości. Poprzez swoją działalność dydaktyczno-wychowawczą rozwija również zainteresowania dzieci, stymuluje do wykorzystywania przez nasze kochane maluchy ich indywidualnych predyspozycji. Pani Karolina stawia na możliwości poznawcze swoich wychowanków.  

W czasie wolnym uprawia sport - w okresie letnim jazdę na rowerze, a w okresie zimowym jazdę na łyżwach. Jej największą pasją są jednak książki. Interesuje się literaturą naukową oraz współczesną.

Pani Karolina posiada umiejętności w zakresie muzycznym oraz recytatorskim.

Głównym planem jest stałe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności oraz praca z dziećmi przynosząca radość i satysfakcję.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »