Strona główna
 

startAktualnościO przedszkoluProgramZajęcia dodatkowePlan dniaKim jeste�my?PytaniaGaleriaKarta zgłoszeniowaKontakt

 

Dożynkowa

 ban_ada1.gif

 

mgr Ola Krawczyk
ola.jpg

mgr Ola Krawczyk
nauczyciel

Pani Ola od września 2007 roku prowadzi razem z Panią Kasią grupę Puchatki, w której są  dzieci pięcioletnie.

W 2006 roku ukończyła 5-letnie studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńcza na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Obecnie kontynuuje studia na seminarium doktoranckim w Instytucie Badań Edukacyjnych w Warszawie.
W trakcie studiów wielokrotnie pełniła funkcje wychowawcy i opiekuna podczas wypoczynku dzieci i młodzieży posiadając uprawnienia wychowawcy kolonijnego i kierownika placówki wypoczynku. 
Ukończyła szkolenia z dziedziny profilaktyki uzależnień organizowanych przez Fundację ETOH: jest instruktorem III Elementarza (Program Siedmiu Kroków) oraz dla członków Gminnych Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, a w latach 2004-2007 tworzyła i koordynowała realizację autorskich programów profilaktyki uzależnień wśród dzieci i młodzieży. Ukończyła ponadto szkolenia: z zakresu podstaw pierwszej pomocy (2007), kursy z wykorzystywania niekonwencjonalnych technik plastycznych (2008) oraz przygotowania do prowadzenia zajęć plastycznych (2009), z Metody Ruchu Rozwijającego bazującego na pracy Weroniki Sherborne I stopnia (2008), warsztaty szkoleniowe dotyczące wyznaczania granic dziecku (2009) oraz dotyczące realizacji nowej podstawy programowej w oparciu o Program Wychowania Przedszkolnego "Razem w Przedszkolu" (2009).
Praca z Przedszkolakami jest dla niej przede wszystkim przyjemnością, daje wiele satysfakcji - która płynie z doświadczania codziennych wspólnych wyzwań. W pracy z dziećmi stara się być towarzyszem w stawianiu kroków ku samodzielności i poznawaniu świata.
 Prywatnie pani Ola interesuje się fotografią i turystyką, lubi dobre książki i wędrówki po górach.
W najbliższym czasie chciałaby wziąć udział w warsztatach z bajkoterapii, aby poszerzyć swój warsztat pracy, zwiedzić kolejne zakątki Europy i zdobyć jakiś szczyt położony powyżej 3000 m.n.p.m. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »