Strona główna
 

startAktualnościO przedszkoluProgramZajęcia dodatkowePlan dniaKim jeste�my?PytaniaGaleriaKarta zgłoszeniowaKontakt

 

Dożynkowa

 ban_ada1.gif

 

WAKACYJNY KLUB ENTLICZKA Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
05.06.2010.
wklub.jpg
 
WAKACYJNY KLUB ENTLICZKA
 
wklub1.jpgSzanowni Państwo,
Proponujemy Państwu w trakcie miesiąca lipca 2010 r. zestaw spotkań tygodniowych w ramach Wakacyjnego Klubu Entliczka. Chcemy zaproponować 3 cykle spotkań (każdy tydzień to oddzielny cykl). Propozycja skierowana jest do dzieci od 2,5 do 5 roku życia.
 
 
TERMIN:
1 tydzień (5-9 lipca) - ENTLICZEK-PENTLICZEK CZERWONY STOLICZEK - podczas tego tygodnia dzieci wyruszą w podróż w poszukiwaniu zaginionego entliczka-pentliczka, który zapodział się gdzieś pomiędzy innymi wierszykami.
2 tydzień (7-11 lipca) - PODRÓŻ DO ŚWIATA BAJEK - tydzień bajkowy to spotkanie z księżniczkami, krasnoludkami, rycerzami, elfami, które potrzebują małych pomocników do robienia dobrych uczynków.
3 tydzień (14-18 lipca) - ZACZAROWANY ŚWIAT - to historia rodzeństwa (chłopca i dziewczynki), którzy wyruszyli na poszukiwanie przygód do zaczarowanego świata.
 
wklub2.jpgILE TRWA SPOTKANIE:
Każde spotkanie będzie trwało 4 h. - od 10:00 do 14:00. W tym czasie o godz. 12:00 będzie serwowany dla dzieci obiad dwudaniowy.
 
OPŁATA:
Za każdy cykl opłata wynosi 120 zł (w tym wyżywienie).
 
ZGŁOSZENIA:
Zgłoszenia przyjmujemy do 25 czerwca 2010 r. pod telefonem 502 309 997, bezpośrednio w Przedszkolu lub pod adresem mailowym: przedszkole@entliczek-pentliczek.pl. W zgłoszeniu prosimy o: imię dziecka, datę urodzenia, termin cyklu, telefon kontaktowy, adres mailowy.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »